Sümeyye Açıkgöz, Amerika ve Türkiye’de birçok projeye liderlik etmiş deneyimli bir proje eğitmeni. Reklamcılığın çeşitli renklerine hakim olan Sümeyye, proje yönetiminin disiplinli dünyasını da aynı denli iyi tanıyordu. Bu iki dünya arasında bir köprü kurma vizyonu, onu Seena AIP’yi kurmaya yönlendirdi.

Seena AIP’nin temeli, projelerin ve reklamcılığın birleşimine dayanır. Ajans, projelerin planlama ve uygulama süreçlerinde elde ettiği deneyimlerini, reklamcılığın yaratıcılığıyla birleştirir. Bu birleşim, Yapay Zeka’nın hızını ve verimliliğini kullanarak daha da güçlenir. Projeleri Yapay Zeka ile tasarlar, organize eder ve uygularız. Proje yönetiminin titizliği ve reklamcılığın yaratıcılığı, Yapay Zeka’nın katkılarıyla bir araya geldiğinde, markaların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

Yapay Zeka ve proje yönetimi ile oluşturduğumuz bu birleşim, hikayeleri anlatmamızı sağlar. Her bir markanın benzersiz hedeflerini ve hikayesini merkeze alır, Sümeyye ve onun tutkulu ekibi bu hikayeleri anlatır. Aynı zamanda, Yapay Zeka ve proje yönetimi yeteneklerimizle, hikayelerimizi sadece anlatmakla kalmayız, aynı zamanda onların hatırlanmasını ve sevilmesini de sağlarız.

Ajans olarak, kendimizi sadece reklam ajansı olarak görmüyoruz. Biz, Sümeyye’nin vizyonunu hayata geçiren, çeşitli reklam dokusuna ve benzersiz iş modeline sahip bir aileyiz. Proje yönetiminin disiplinini ve öğretilerini, her gün içinde bulunduğumuz bu hızlı değişimle birleştirerek, kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Bizimle çalışmayı düşünen her markaya bir mesajımız var: Seena AIP, yeni bir reklam dünyasında, Yapay Zeka’nın ve proje yönetiminin gücüyle şekillenen bir keşif yolculuğuna davet ediyor.

Seena AIP’nin İlkeleri:

  1. Şeffaflık: Her aşamada, süreçlerimiz ve kararlarımız açık ve anlaşılır olur.
  2. Merak: Sürekli öğreniyoruz, araştırıyoruz ve yenilikleri takip ediyoruz.
  3. İşbirliği: Ekip çalışmasına, işbirliğine ve karşılıklı saygıya büyük önem veririz.
  4. Sorumluluk: Kendi görevlerimizin sorumluluğunu alır, başkalarının da aynı sorumluluğu almasını bekleriz.
  5. Yenilikçilik: Yapay Zeka ve proje yönetimi konusundaki yenilikleri yakından takip eder ve uygularız.
  6. Marka Odaklılık: Her şeyden önce, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve markalarının hikayelerine odaklanırız.
Özel Tekliflerimizle Tanışın

Bir Sonraki Versiyonunuza Hazır Mısınız?

İhtiyacınız olan iş geliştirme ve yapay zeka çözümleri bir tık uzağınızda. Sizin için çalışan, hem dışardan bakıp hem içerden görebilen deneyimli bir ekiple çalışmak için Seena AIP ile şimdi iletişime geçin.