Sümeyye – BAIP

Mertcan – SAIP

Harun – PAIP

Said – VAIP

Perihan – CAIP

Hamza – DAIP

Ayla – MAIP

Seena AIP’de, bir ekibin en büyük gücünün, bir araya gelip birlikte çalışan insanlarda olduğuna inanırız. Bu nedenle, çalışanlarımıza hem profesyonel hem de kişisel gelişimlerinde destek olmayı misyon edindik. Çalışanlarımıza sadece bir iş vermekle kalmaz, aynı zamanda kariyerlerini nasıl ilerletebileceklerini ve potansiyellerini nasıl maksimuma çıkarabileceklerini de gösteririz.

Bizimle çalışan herkes, takım ruhunun, saygının ve işbirliğinin hakim olduğu bir ortamda yer alır. Ajansta hiyerarşinin değil, fikirlerin önemli olduğu bir kültüre sahibiz. İçimizdeki liderleri ortaya çıkarır, herkesin fikirlerini ve yeteneklerini olgunlaştırmasını teşvik ederiz. Bu, ekip arkadaşlarımızın kendilerini değerli hissetmeleri ve takdir edilmeleri için bir fırsat oluşturur.

Gücümüzü aldığımız eğitim alanındaki tüm girişimlere büyük önem veririz. Sümeyye Açıkgöz’ün proje eğitmeni kökeni, ajansın eğitim ve öğrenmeye olan tutkusu iş yapış biçimimizin temelini oluşturur. Yapay Zeka, dijital araçlar ve projelerin uygulanması gibi konularda düzenli eğitimler ve atölyeler sunarız. Bu eğitimler, çalışanlarımızın yeteneklerini ve bilgilerini güncel tutmalarına yardımcı olur.

Seena AIP’de çalışmak, sürekli öğrenme ve kendini geliştirme fırsatı sunar. Çalışanlarımızın yeteneklerini ve bilgilerini maksimuma çıkarmak için gereken tüm destek ve kaynakları sağlar, böylece herkes kendi potansiyeline göre en iyi sonucu elde edebilir.

Özel Tekliflerimizle Tanışın

Bir Sonraki Versiyonunuza Hazır Mısınız?

İhtiyacınız olan iş geliştirme ve yapay zeka çözümleri bir tık uzağınızda. Sizin için çalışan, hem dışardan bakıp hem içerden görebilen deneyimli bir ekiple çalışmak için Seena AIP ile şimdi iletişime geçin.